Ekonomiškos sieninės spintos

Sieninės spintos

Įmontuojami baldai dažniausiai būna būtent sieninės spintos, kurios gali būti įmontuojamos į sieną arba į nišą, bei taip pat gali būti statomos kampe. Tokios įmontuojamos spintos gali būti stacionarios ir gali sudaryti vientisą elementą kartu su patalpos sienasienines spintos. tgbaldai, kaip ir bet kurie įmontuojami baldai. Sieninės spintos gali būti montuojamos pagal visą kambario sienos ilgį, o ne tik atskiroje vietoje. Kaip pagalbinės montavimo dalys yra naudojamos sienos, grindys arba patalpų lubos. Tokios sieninės spintos, kurios yra tvirtinamos pagal lubas gali turėti antresoles su durimis arba galima sumontuoti slankiojančias duris. Taip pat tam, kad būtų didesnis spintos aukštis yra naudojamos apgaulingos-panelės, tai yra dekoratyvinis plastikas, kuris yra identiškas spintos apdailai pagal spalvą ir faktūrą. Tokios spintos skiriasi nuo korpusinių tuo, kad turi vientisą korpusą, tai yra jos gali neturėti sienelių, dugno arba lubų. Tokios spintos yra gaminamos pagal tam tikrą vietą, kurioje jos turės būti montuojamos, pagal tai yra pasirenkami spintos gabaritai. Sieninės spintos sutaupys erdvę, suteiks galimybę nuslėpti nelygias sienas, kreivus kampus. Be to, jos yra pigesnės, kadangi tokios spintos gamybai reikės naudoti mažiau medžiagų. Šios spintos turi tik vieną trūkumą, kai jūs išsikraustysite spintą teks palikti. Įmontuojami baldai optimaliai išnaudoja visos sienos erdvę, kadangi jos yra gaminamos individualiai pagal tam tikrą išplanavimą. Todėl šios spintos gali turėti pakankamai daug modulinių elementų, tokius kaip tradicinės lentynos ir dėžės, kabliukai, bei pakabos rūbams. Taip pat tokios   spintos viduje gali būti montuojamas apšvietimas su įvairiais montavimo būdais.

Sieninės spintos arba įmontuojamos spintos su slankiojančiomis durimis gali būti montuojamos jūsų sienoje esančioje nišoje. Tai, kad tokia spinta neturės jokių tarpų ir įtrūkimų yra nenuginčijamas privalumas prieš kitas spintas. Kai yra tiksliai atliekami matavimo darbai ir kruopščiai pasirenkamos baldų detalės tokiu atveju spinta tiesiog įdėliai priglunda prie sienos arba nišos. Visas spintos įdaras labai stipriai pritvirtinamas prie sienos nišos, todėl dar projektavimo stadijoje yra būtina atsižvelgti į visus baldų detalių parametrus. Tinkamai suprojektuota spinta galės tinkamai atlikti daiktų saugojimo funkciją. Sieninės spintos labai dažnai yra naudojamos, kai reikia saugoti dulkių siurblius, lyginimo lentą arba jei reikia turėti namuose įrengtą seifą. Be to, sieninės spintos su slankiojančiomis durimis gali nuslėpti ir patogią darbo vietą si kompiuteriu arba siuvimo mašina. Tokių baldų dizaino variantų yra labai daug. Sieninės spintos gali turėti duris, kurios visiškai tiks prie kitų baldų. Taip pat durys gali būti veidrodinės su tam tikrais graviruotais piešiniais, raštais, arba net su foto tapetais. Galima individualiai suprojektuoti sienines spintas su išskirtinėmis durimis, kurios gaminamos naudojant įvairias kombinacijas. Tam,kad jūsų spinta atitiktu jūsų dizaino poreikius.

Naudojamos detalės, kai yra gaminamos sieninės spintos yra labai svarbios. Labai dažnai nuo jų priklauso konstrukcijos tvirtumas, saugumas ir ilgaamžiškumas. Gamyboje yra naudojamos tik patikimos ir saugios furnitūros, bei tvirtinimo dalys. Kokius gi dar privalumus turi sieninės spintos? Tokia spinta padės sutaupyti erdvę jei kambarys yra mažas. Jos yra montuojamos tiesiogiai prie sienos, tokiu būdu galima padidinti jos vidinę apimtį. Ši spinta jums suteiks galimybę sutaupyti savo finansus, kadangi bus naudojama mažiau medžiagų, kadangi spintai nereikia turėti tiek daug sienų. Labai dažnai jos yra gaminamos pagal individualius užsakymus ir jums neteks nieko perdaryti patiems. Sieninės spintos gali būti įvairių formų, jos gali būti įstrižos arba kampinės.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>