Medinės spintos stumdomomis durimis

Medis – visiems pažįstama medžiaga, kurią žmogus naudoje daugeliui dalykų. Iš medienos statomi namai, gaminamas popierius, baldai ir kt. Medinės spintos stumdomomis durimis yra mėgstamas baldas namuose. Spintos stumdomomis durimis yra ne ką spinta stumdomomis durimismažiau talpios nei spintos su varstomomis durimis. Tad čia tik skonio reikalas, kokia spinta ir kokiu atidarymo principu bus pasirinkta. Spintos stumdomomis durimis nesunkiai įsilieja į esamą interjerą. Spintos visada buvo gaminamos iš gryno medžio arba iš faneruočių. Esama ir metalinių spintų, bet jos jau skirtos visai kitiems dalykams, o ne gyvenamosioms patalpoms.

Spintos stumdomomis durimis yra elegantiškos ir modernesnės nei spintos varstomomis durimis. Neretai gyventojai ieško skirtingų spintų, todėl baldų gamintojai daro viską, kad patenkintų įvairius klientų poreikius. Vienos šeimos nori spintos stumdomomis durimis, kurios viduje daugiau vietos skirta lentynoms ir minimaliai kabinamiems drabužiams, o kitos šeimos atvirkščiai – labiau vertina drabužių kabinimą ant pakabų, nes tada drabužiai mažiau susilamdo. Dedant sulankstytus drabužius į lentynas, ant drabužių neretai lieka matyti lenkimo žymės ir kitos suspaustų drabužių pasekmės… žmogus priverstas naudotis lygintuvu, o to daryti jis dažniausiai nemėgsta. Tad kaip ir atrodytų, kad spintos stumdomomis durimis, kur daug vietos pakabinamiems rūbams yra pranašesnės. Spintos gaminamos labai įvairiais dizainais ir gerai yra tai, kad spintos stumdomomis durimis gaminamos ir pagal individualius užsakymus. Tada klientas gali būti visiškai tikras, kad nusipirks tokią spintą, kuri 100 % patenkins jo lūkesčius.

Yra tokių spintų stumdomomis durimis, kurios visai neturi lentynų viduje. Yra tik strypas kabinti lauko aprangai, o apačioje įrengtas išvažiuojantis, platus stalčius avalynei. Taip avalynė netepa drabužių ir neiškrenta vos atstūmus duris. Turbūt jau atspėjote, kad šio tipo spintos stumdomomis durimis yra statomos koridoriuje. Nuspręsta nesirinkti varstomų durų, kadangi koridorius siauras, todėl sprendimo ilgai laukti tikrai nereikėjo. Kito varianto niekas net ir nesvarstė. Kitas koridoriaus spintos stumdomomis durimis vairantas yra, kai nemontuojamas strypas per visą spintos ilgį horizontaliai, o pasirenkama galinėje spintos sienoja tam tikrais atstumais įmontuoti 3-4 strypus, ant kurių būtų galima tiek su pakaba, tiek ir be jos pakabinti striukes. Dažniausiai naudojamą striukę / paltą tada kabiname tiesiai už striukės kilputės, nes taip greičiau nei naudotis pakaba. Tokią spintą renkasi nedidelės šeimos ir vienam šeimos nariui skiriamas vienas strypelis. Taip įsivyrauja tvarka, nes vaiko striukės nesusimaišo su suaugusiųjų lauko drabužiais ir atvirkščiai. Tik dar reikia pagalvoti apie tai, kad vaiko striukių pakabinimo strypelis būtų žemiau nei suaugusiųjų. Juk vaikui smagu nusikabinti ir pasikabinti striukę pačiam. Vaikas įvertins tai, kad jam suteikta proga būti savarankiškam. Kai vaikas paaugs, tai nebus didelių problemų strypelį perkelti aukščiau. Viskas yra apgalvota. Spintos stumdomomis durimis yra pritaikomos kiekvienai šeimai pagal tos šeimos narių skaičių bei tai, kiek erdvės bus galima skirti spintai toje patalpoje, kur ji bus naudojama. Žinoma, viskas remiasi ir į finansus, tačiau spintos stumdomomis durimis yra kiek pigesnės nei spintos varstomomis durimis. Tai jau pastebėjo ne vienas spintos ieškojęs asmuo. Tam įtakos visai nedaro tai, ar spintos pirktos internetu, ar užsukus į vidaus baldų saloną. Tačiau žmonės mėgsta pirkti baldus ten, kur siūlomas baldų atvežimas į namus. Šis faktorius kartais lemia tai, ar klientas pirks spintą viename ar kitame salone.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>